اجازه ازدواج

باسلام.من چندید سال است که پدر و مادرم از هم جدا شده و حضانت من بامادرم بود هم اکنون 20 سال دارم و دانشجوی حقوق هستم .بصورت کاملا سنتی با مردی که نسبت فامیلی با من دارد نامزد شده ام 4 ماه است که از نامزدی ما میگذرد و همینطور 4 ماه است که دادخواستی مبنی بر اجازه ازدواج در دادگاه محل اقامت پدرم طرح کرده ام جلسه اول مورخ 15 تیر 94 تشکیل شد و من همراه با خاله و شوهرش و نامزدم و همچنین کلیه مدارک نامزدم اعم مدرک تحصیلی و شغلی که مهندس برق است و کارت پایان خدمت به قاضی نشان دادم اما چون محل اقامت همسر و پدرم دو شهرستان جدا در تهران هستند دادگاه محل اقامت پدرم به دادگاه محل همسرم نیابت قضایی داده. امروز نامه تحقیق مامور از همسرم به دادگاه اقامت همسرم ارسال شده.حال چند سوال از خدمت سرکار خانم دارم
1اینکه دادگاه یک نامه برای سوپیشینه همسرم فرستاده که هنوز جوابش به دادگاه نیامده همسرم باید چگونه و از کجا پیگیری کند تا جواب سوسابقه زودتر ارسال شود الان 25 روز است که دادگاه نامه سوسابقه ارسال کرده؟؟
2 اینکه چند وقت دیگر حدودا تا صدور رای قاضی طول میکشد؟
3وم که مهمترین سوالم است اینکه پس از رای ایا وقت تجدیدنظر و واخواهی در نظر گرفته میشود یا رای قطعی است؟؟؟لازم بذکر است پدرمن مجهول المکان نیست و و با پدرش زندگی میکند و من ادرس دقیق ومطمین نوشته ام با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: اجازه ازدواج ( عدم استیذان از ولی )
2 پاسخ
3,154 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۴/۰۵/۱۴ ۱۴:۴۱